Kolekcja: Perfumy Zarko

Perfumy Zarko

Zarko Perfume zostało założone w 2008 roku przez duńskiego perfumiarza Zarko Ahlmanna Pavlova, który marzył o tworzeniu zapachów. Osiągnął to do perfekcji - jest jednym z nielicznych, którym udało się stworzyć zapachy, co tylko nieliczni potrafią. Zarko Ahlmann Pavlov ma szczególną pasję do skandynawskiego krajobrazu, a także do jego pięknych zapachów. Tak więc ze względu na skandynawski krajobraz zapachy zostały opracowane dla skandynawskich mężczyzn i kobiet.

Zarko Ahlmann Pavlov nie jest zwykłym producentem perfum. Pokazuje, jak zrobić perfumy z molekuł. Pokaże molekuły za nim, o dostarczeniu głębokiego zmysłowego zapachu, którego nie można się nacieszyć.

Perfumy Zarko są w 100% ręcznie robione w Danii we własnym laboratorium. Perfumy składają się z faktycznej masy cząsteczek i ich wzajemnego wpływu w porównaniu z zimnem, ciepłem, a zwłaszcza środowiskiem, w którym się znajdują. Zapachy mają długą żywotność, stale się rozwijają i kurczą. Każdy perfum ma również inny zapach w zależności od osoby, ponieważ istnieją duże różnice w temperaturze ciała i sposobie, w jaki zapach współgra z zapachem ciała. Dlatego wypróbuj, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

7 produkty