Kolekcja: Perfumy Christian Dior

Dior Nieśmiertelny symbol elegancji, doskonałości i luksusu. Dior, jedna z najbardziej ekskluzywnych francuskich marek modowych, została założona w 1946 roku przez słynnego Christiana Diora. Dziś Dior ma w swoim portfolio nie tylko linie mody haute-couture, ale także luksusowe wyroby skórzane, akcesoria, buty, biżuterię, zegarki, perfumy i kosmetyki.

 

Christian Dior urodził się na samym początku XX wieku w rodzinie producenta nawozów sztucznych. Zanim stał się jednym z najbardziej wpływowych projektantów mody na świecie, Dior studiował stosunki międzynarodowe i dyplomację, a później prowadził małą galerię sztuki. Zaraz po wojnie otworzył swój własny dom mody w Paryżu, zasłynął jako rewolucja w modzie damskiej (legendarny „New Look”) i stopniowo rozszerzał swoje imperium na ponad piętnaście krajów. Jego marka wciąż jest synonimem wszystkiego, co eleganckie, kobiece i piękne, mimo że sam Christian Dior zmarł ponad sześćdziesiąt lat temu.

 

Dior wkroczył do świata perfumerii w 1947 roku wraz z Miss Dior, nazwaną na cześć siostry Christiana, Catherine. Cyprysowo-kwiatowa kompozycja szybko stała się popularna i zrewolucjonizowała cały przemysł perfumeryjny. Do dziś marka wprowadziła na rynek ponad 150 zapachów zaprojektowanych przez wielu światowej sławy perfumiarzy.

 

Jedną z najbardziej znanych linii marki jest urzekający, mistyczny Christian Dior Poison. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że od momentu powstania w 1985 roku perfumy Dior Poison stały się legendą, głównie dzięki niezrównanemu połączeniu nut korzennych, owocowych i drzewnych. Kolejną popularną linią jest kolekcja Fahrenheit przeznaczona dla mężczyzn. Pierwsze perfumy z tej linii, Dior Fahrenehit for Men z 1988 roku, to zapach łączący nuty drzewno-kwiatowe z piżmem, podczas gdy jeden z najnowszych dodatków o nazwie Fahrenheit Le Parfum Dior for men (2014) stanowi bardziej intensywną wariację na temat charakterystycznej harmonii kontrastów.

 

Pragnienie Christiana Diora, aby uszczęśliwiać kobiety, czyniąc je pięknymi, znajduje odzwierciedlenie w produktach kosmetycznych marki. Dlatego gama kosmetyków Dior jest dwukrotnie bardziej skuteczna niż produkty innych firm. Bezpośrednio po zastosowaniu produkty upiększają skórę, a przy wielokrotnym stosowaniu składniki aktywne wnikają głębiej w warstwy skóry, osiągając wymierne i długotrwałe rezultaty. Niezależnie od tego, czy wybierzesz jeden z szerokiej gamy produktów nawilżających, maseczek do twarzy czy serum o różnym przeznaczeniu, rozpieszczasz swoją skórę odżywczą, wyszczuplającą lub modelującą pielęgnacją ciała, czy też zafundujesz sobie najdoskonalsze dostępne produkty do oczyszczania skóry, zawsze otrzymasz najwyższą jakość. , niesamowite rezultaty i luksusowe uczucie już po jednej aplikacji. I nie zapominaj, że linia kosmetyków Dior jest również przeznaczona dla mężczyzn.

 

Jedną z rzeczy, które sprawiają, że Dior jest tak wyjątkowy, jest etnobotaniczne podejście marki. Jej eksperci od dziesięcioleci wybierają zioła i rośliny o rzadkich właściwościach, uprawiają je i wykorzystują do destylacji naturalnych składników o wyjątkowym potencjale kosmetycznym. Dior stosuje również własne, skrupulatne ręczne technologie i zatrudnia najlepszych naukowców, którzy wykorzystują to, co najlepsze z obecnych odkryć, aby trzymać się filozofii marki: nadać skórze piękno i młodość w jak najbardziej trwały sposób.

 

Linia do makijażu Dior oferuje szeroki wybór wysokiej klasy produktów zapewniających doskonały wygląd makijażu. Jest tworzony przez zespół genialnych wizażystów i stylistów, którzy pracują za kulisami pokazów mody i zawsze jest zarówno zdecydowanie aktualny w swoim stylu, jak i ponadczasowy w jakości i działaniu.

 

Czy to makijaż inspirowany wyglądem z wybiegów, wysokiej jakości pielęgnacją skóry czy zapachami, które zawsze wytrzymują próbę czasu, Christian Dior wzbogacił świat piękna dzięki niezliczonym luksusowym produktom. Dior, jedna z najbardziej stylowych i szanowanych marek wszechczasów, reprezentuje magiczne połączenie mody i piękna. 

 

„Tworzę tak, aby każda kobieta była najpiękniejsza”. (Christian Dior)

14 produkty